Spis treści

Przed wami spis wszystkich opowiadań, jakie kiedykolwiek pojawiły się na tym blogu. Po kliknięciu w daną kategorię (bądź podkategorię) przeniesiecie się do listy wszystkich opowiadań w danym gatunku. Po kliknięciu na tytuł opowiadania traficie od razu do posta z tekstem. Jeżeli interesują was fanficki z danej serii wystarczy kliknąć w tytuł, żeby znaleźć wszystkie, jakie napisałam.AXIS POWERS HETALIA

Pocieszenia
PruHun z elementami AusHuna. Czyli coś przede wszystkim dla hetardów. Ciekawostka: pierwsze opowiadanie +18 w moim wykonaniu.
A mówiąc coś więcej o fabule: Węgry ma wziąć ślub z Austrią, ale nie jest do końca pewna, czego tak naprawdę chce. W tym czasie na jej drodze pojawia się wieczny rywal - Prusy.

GerPol
Opowiadanie, któremu nigdy nie nadałam tytułu, bo po prostu nie miałam pojęcia jak je nazwać. Znowu skierowane przede wszystkich do hetardów. Napisane specjalnie dla Bezy <3
Polska i Niemcy od dłuższego czasu nie przepadają za sobą. I właściwie z tego opka pamiętam tylko tyle, że pojawia się tam Węgry. Dziękuję xD
Pierwszy dzień w domu Imperium Osmańskiego
Jeden z pierwszych hentaiców, z tego co pamiętam. Od tak, naszło mnie na opisanie tego, w jaki sposób Węgry znalazła się pod protektoratem Turcji i jak wyglądały początki jej życia u niego.

Bal
Czyli historia o tym, jak Rumunia zorganizował bal, na którym pojawiła się praktycznie cała Europa. Jednym z gości okazała się być Węgry, kobieta która od dłuższego czasu toczy boje i awanturuje się z gospodarzem.
Osobiście uważam, że wyszło całkiem nieźle.

Kolejny opek z dedykacją dla Bezy. Uff, ledwo przez niego przebrnęłam.
Polska jedzie w odwiedziny do Rosji, który szczerze mówiąc lekko go przeraża. Gdy dociera jednak na miejsce okazuje się, że Ivan nie jest wcale taki groźny, a wręcz zdaje się być dobrym materiałem na przyjaciela...


ELDARYA

Podróż do wnętrza... lasu
AU napisane na konkurs fanklubu Jamona. Historia o piątce przyjaciół, którzy wybrali się na wyprawę do lasu. W trakcie podróży coś poszło nie tak i nastolatkowie musieli zostać na noc w miejscu, o którym powstało wiele legend i historii.


HARRY POTTER

To zawsze boli
Minęły trzy miesiące od śmierci Freda, a George nadal nie może się z tym pogodzić.Podczas kolejnego z trudnych dni w pracy odwiedza go Luna Lovegood. Czy specyficznej Krukonce uda się dotrzeć do ocalałego z bliźniaków i w jakikolwiek sposób złagodzić jego smutek?
Specjalny ficzek dla Bezy.
Nikt nigdy nie przypuszczał, że do Hogwartu zostanie wpuszczony prawdziwy potwór. W dodatku - potwór w ludzkiej skórze. Nic jednak nie stało na przeszkodzie, by starszy brat dyrektora objął (jako były Brygadzista) posadę nauczyciela OPCM. Nikt nie musiał przecież wiedzieć, że sam mordował i znęcał się nad innymi, prawda?
Nadzieja Potocka odkryła osobowość tego, jakże przerażającego człowieka, choć nie pamiętała ze spotkania niczego konkretnego. Jedyne, co pozostało w jej pamięci to to, że razem z nim znajdowała się na skraju Zakazanego Lasu i fakt, że zgubiła różdżkę.

Historia pewnego nauczyciela opieki nad magicznymi stworzeniami i jego migopsa. Pisana na forumowy konkurs walentynkowy!

Krótkie drabble o tym, jak Hermiona zniosła wojnę i co jej po tym wszystkim pozostało. Napisane na konkurs.

Walentynki
Addyson Clemen i Theodore Callaghan znali się z widzenia. Pełnili razem funkcję prefekta, dzielili barwy Hufflepuffu i czasem na siebie wpadali. Tym razem jednak dane im było spędzić ze sobą więcej czasu. Co z tego wyniknie? Pisane na forumowy konkurs walentynkowy!


INUYASHA

Ckliwe, napisane na telefonie. Ale coś kazało mi to zrobić. Zdaję sobie sprawę, że fanom InuYashy pewnie się nie spodoba. Ale uwielbiam pairing SesshoumaruxKagura.
Sesshoumaru był ostatnią osobą, która widziała Kagurę żywą. Jakiś czas po jej śmierci zaczyna rozmyślać nad tym, jaka była i co w niej tak naprawdę go przyciągało.


KIMI NI TODOKE

Świąteczna odmiana
Samotność jest czymś, co znane jest każdemu. W święta jednak każdy chce chociaż przez chwilę cieszyć się obecnością drugiego człowieka. Ayane, która dopiero co wyszła z imprezy klasowej przez przypadek trafia na swojego nauczyciela.
Przede wszystkim dla fanów Kimi ni Todoke, pairingu AyanexPin no i dla Bezy, dla której to napisałam.ONE SHOTY

Jedno z najwcześniejszych opowiadań w moim wykonaniu. Jest to krótka historia miłości dwóch dziewcząt. Tak, teraz gdy to czytam czuję ogromny wstyd, że coś takiego może być moim dziełem.

Historia dwóch mężczyzn, których spotkanie wywróciło świat do góry nogami. Jak potoczą się ich losy i jak bardzo ucierpią na tym ich rodziny?

Krótka historia lekarki, która powoli zapominała, po co żyje. Na jej drodze stanął młody chłopak, któremu los zabrał to, co dla nas najważniejsze.


SERIE

Virtual Kingdom
Opowiadanie na podstawie forum, na którym byłam adminką. Forum to nazywało się dokładnie tak samo - Virtual Kingdom. Historia przedstawiająca losy młodego króla, żądnej władzy szlachcianki, krasnoluda i masy innych bohaterów, których życie przeplata się z intrygą. A w tle romans.
Więcej tutaj: http://irysek.tumblr.com/virtualkingdom